Nawigacja

Partnerzy
Piątek 20.04.2018

Witamy na stronie Szkoły Podstawowej im. Orła Białego w Siedlcu

Drodzy Uczniowie,

na tej stronie będziecie mogli przejrzeć swoje zdjecia z uroczystości i imprez szkolnych, a także zapoznać się z innymi, bieżącymi informacjami. Mamy nadzieję, że strona przypadnie Wam do gustu i okaże się przydatna.

 

liczba odwiedzin: 204247

Napisz do nas

Drodzy rodzice! Zachęcamy was do obejrzenia naszej strony internetowej na temat pracy szkoły, jej osiągnięć, sukcesów a także przedstawiania propozycji i opinii do dalszej pracy.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane

Witamy na naszej stronie

"Goście, którzy nas witają, czego nam życzą,

niech sami mają"

Wiadomości

 • Zdrowych radosnych pełnych nadziei na lepsze jutro Świąt Wielkanocnych życzą pracownicy Szkoły Podstawowej im Orła Białego w Siedlcu 

 • 6 marca młodsze dzieci uczestniczyły w wyjeździe zorganizowanym z okazji Dnia Kobiet. Wycieczka do Łęczycy obejmowała oglądanie bajki w Kinie Górnik oraz wizytę w pizzerii.
  O godzinie 9 dzieci zasiadły w wygodnych kinowych fotelach i oglądały film animowany pt. „Jaskiniowiec”. Następnie wszyscy udali się do pizzerii znajdującej się nieopodal kina na uwielbianą przez dzieci pizzę. Wyjazd można uznać za udany – wszyscy najedzeni wrócili do szkoły w świetnych humorach.

 • 5 marca odbyły się warsztaty wielkanocne z udziałem dzieci z oddziału przedszkolnego. Uczniowie mieli za zadanie wykonać kartkę świąteczną i ozdobić styropianowe jajko. Przy użyciu ślicznych ozdób powstały cudownie kolorowe pisanki i kartki, które będzie można kupić podczas szkolnego kiermaszu. W czasie spotkania dzieci dowiedziały się także, jakie są zwyczaje związane z Wielkanocą.

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa im. Orła Białego w Siedlcu
  Siedlec 16a
  99-100 Łęczyca
 • 24 721-14-27

Galeria zdjęć