W dn. 19-21 maja klasy 3-6 uczestniczyły w wycieczce do Warszawy zorganizowanej przez panie: E. Dudek oraz I. Starzyńską. W programie były: pobyt w CN Kopernik, zwiedzanie Stadionu Narodowego, Fabryki Czekolady E. Wedel, Starego Miasta, obejrzenie panoramy stolicy z 30-piętra Pałacu Kultury i Nauki, wizyta w Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie oraz w dworku F. Chopina w Żelazowej Woli.
Oto wrażenia niektórych uczestników wyjazdu:
"Najbardziej podobało mi się w fabryce czekolady, było tam ładnie i smacznie."
"Nie spodziewałam się, że w fabryce będzie można tworzyć własne opakowania do ptasiego mleczka."
"Najbardziej podobała mi się fabryka czekolady, ale największą atrakcją było Centrum Nauki Kopernik-ono zapierało dech w piersiach. Ta wycieczka była moją ulubioną i dziękuję paniom, które ją prowadziły."
"Najbardziej podobało mi się na Stadionie Narodowym. Nie podobało mi się na drugi dzień, bo trzeba było dużo chodzić".
"Fajnie było poruszać się miejskim transportem. Widziałem też mega ładne i drogie auta".
"W Koperniku były nawet roboty, które odpowiadały na nasze pytania".
"W fabryce czekolady pani przewodnik dużo nam opowiadała o tym, jak się robi czekoladę, nawet mogliśmy spróbować płynnej czekolady i innych słodkości".
"Moim zdaniem było super! Nie spodziewałam się, że będę tak bardzo zadowolona. Fajnie było zintegrować się z innymi".
"Podobała mi się zmiana warty przy Grobie Nieznanego Żołnierza".
"Jestem wdzięczna paniom, które zorganizowały tę superwycieczkę"