Jest nam miło poinformować, że sześciu naszych uczniów zdobyło wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastyczno-literackim pt. "Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie" zrealizowanym w ramach kampanii Zachowaj Trzeźwy Umysł. Wyróżnionym chłopcom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Lista wyróżnień:
Kacper Pawlak klasa VIII
Adam Śmiechowski klasa VIII
Igor Górniak klasa VII
Krzysztof Tomczak klasa VII
Błażej Kaźmierczak klasa V
Bartek Krysztofiak klasa V.
