Strona główna
Spotkanie z Panem policjantem i Panią policjantką
Dziś w naszej szkole odbyło się wyjątkowe spotkanie- Pani policjantka i Pan policjant pouczyli nas jak bezpiecznie poruszać się po drodze rowerem oraz jak bezpiecznie korzystać z Internetu. Za wszystkie wiadomości dziękujemy i na pewno zastosujemy się do nich.
OBIADY
Informujemy, że od 7 września 2020 r. rozpocznie się wydawanie obiadów w naszej szkole. Karty zgłoszeniowe do 4 września do godz. 10.00. Odpisy za marzec zostaną uwzględnione we wrześniowej nocie.
KARTA_ZGLOSZENIA_DZIECKA_DO_STOLOWKI_SZKOLNEJ_2020.docx
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021
Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021 odbędzie się o godz. 8.15. Dowóz dzieci do szkoły 8.00. Odwóz godz. 8.30. Na teren szkoły wchodzą wyłącznie sami uczniowie bez rodziców, z wyjątkiem przedszkolaków i uczniów klasy pierwszej. Na teren szkoły wchodzi dziecko, tylko z jednym rodzicem. Ze względu na obecne warunki epidemiologiczne przypominamy, iż rodzice, dzieci i uczniowie mają obowiązek zakrycia nosa i ust (również podczas podróży autobusem szkolnym).
Gmina Łęczyca realizuje projekt „Zdalna szkoła w Gminie Łęczyca”
Celem projektu jest zapewnienie dostępu do sprzętu umożliwiającego realizację podstawy programowej dla uczniów Gminy Łęczyca. Szkoła nasza dostała 3 laptopy. Dziękujemy
Harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021
Ministerstwo Edukacji Narodowej ogłosiło harmonogram rekrutacji do szkół ponadpodstawowych na rok szkolny 2020/2021, w tym terminy postępowania rekrutacyjnego, składania dokumentów do klas I szkół ponadpodstawowych i klas wstępnych szkół ponadpodstawowych.
Link do artykułu na stronie MEN
Dokumenty rekrutacja 2020/2021
Zgloszenie_dziecka_do_I_klasy_2020-2021.docx
wniosek_kl._I_2020-2021.doc
wniosek_2020-2021.docx
Zgloszenie_oddzial_przedszkolny_obwod_2020-2021.docx
REKRUTACJA 2020/2021
Od 24 lutego do 28 lutego rusza w naszej szkole rekrutacja do oddziałów przedszkolnych oraz klas I. Zapisy w sekretariacie szkoły oraz dokumenty do pobrania na stronie interentowej.
Otwarcie ekopracowni
9 lutego w naszej szkole odbyło się uroczyste otwarcie pracowni przyrodniczej utworzonej w ramach konkursu "Moja wymarzona ekopracownia". Pracownia została wyposażona w meble, sprzęt multimedialny oraz pomoce naukowe i dydaktyczne dzięki dotacji Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi w wysokości 37000 zł, a także środkom otrzymanym od Gminy Łęczyca, Rady Rodziców oraz sponsorów indywidualnych w wysokości 5000 zł. Pani dyrektor Marzena Kowalczyk powitała przybyłych gości w osobach między innymi Ks. Proboszcza Ireneusza Cieślaka, Wójta Gminy Łęczyca Jacka Rogozińskiego, Pana Wiesława Łukomskiego Zastępca Prezesa Zarządu WFOŚiGW w Łodzi oraz dyrektorów szkół podstawowych Gminy Łęczyca, przedstawicieli Rady Rodziców, nauczycieli, uczniów i pozostałe osoby, które swoją obecnością uświetniły to wydarzenie. Pani Dyrektor w swoim wystąpieniu podkreśliła znacz
EKOPRACOWNIA

http://www.zainwestujwekologie.pl/

W roku szkolnym 2014/2015 nasza placówka wzięła udział w kolejnej edycji
"Moja wymarzona ekopracownia"
zorganizowanym przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi pod nazwą
"Poznaje Jaś prawa przyrody, by Jan mógł osiągnąć dobrobyt".
Uroczystość nadania Imienia Szkole i otwarcie Centrum Sportowego
W dniu 8 października 2014 r. naszej szkole oficjalnie zostało nadane imię Orła Białego. Po mszy św. w kościele parafialnym, gdzie został poświęcony sztandar, nastąpił uroczysty przemarsz do szkoły. Przed budynkiem odsłonięta została tablica upamiętająca nadanie szkole imienia.
Po przemówieniu pani dyrektor Marzena Kowalczyk i wystapieniach gości odbyło się ślubowanie na sztandar, a następnie - część artystyczna, w której wystąpiła większość naszych uczniów.
Godziny dzwonków
Niedziela 28.06.2026Galeria zdjęć
- brak danych

Liczba wizyt
liczba odwiedzin: 537164
